قوانین و مقررات فروشگاه ایمن کلاسیک

کاربر گرامی از اینکه فروشگاه ایمن کلاسیک را برای خرید خود انتخاب کردید پیشاپیش سپاسگزاریم.

خواهشمند است قبل از اقدام به خرید، نکات زیر را مطالعه فرمایید.


روش های پرداخت

1.پرداخت آنلاین

شما به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت ایمن کلاسیک مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

در نظر داشته باشید که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

2.کارت به کارت

شما می توانید سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 6362141054776514 بانک آینده به نام آقای مهدی شیبانی شاد واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

3.پرداخت در محل تحویل

امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. 

لازم به ذکر است در شرایط ذیل  امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.


روش های ارسال کالا

1.ارسال از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریدار در هر کجای شهر با پرداخت 20 هزار تومان می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

2.ارسال از طریق باربری

ارسال کالا به سایر مناطق کشور (به جز شهر تهران) از طریق باربری بوده و هزینه ارسال بصورت پس کرایه می باشد.

3.تحویل کالا در فروشگاه ایمن کلاسیک

اگر تمایل داشته باشید کالای درخواستی خود را در فروشگاه ایمن کلاسیک تحویل بگیرید می توانید با تماس تلفنی از موجود بودن آن کالا اطمینان حاصل کرده و با حضور در فروشگاه ایمن کلاسیک، کالای مورد نظر خود را تحویل بگیرید.


زمان ارسال کالا

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، برای شهر تهران نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. این زمان برای برای شهرستان ها بین 3 تا 5 روز کاری می باشد.

سفارش هایی که در ساعاتی غیر از بازه زمانی ذکر شده ثبت شوند این مدت زمان از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.


ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض

ضمانت اصالت و سلامت کالای خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ایمن کلاسیک می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 48 ساعت امکان پذیر بوده که هزینه عودت به عهده خریدار می باشد. لازم به ذکر است به دلیل مسائل بهداشتی که در البسه (لباس کار، بادگیر، دستکش های ایمنی و...) وجود دارد و همچنین نظارت سازمان اماکن به هیچ عنوان تعویض جنس نداریم لذا در انتخاب خود از نظر سایز و رنگ محصول خریداری شده دقت فرمایید.

در حراجی ایمن کلاسیک امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد و تعویض فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است.

از توجه و خرید شما متشکریم، هدف ما جلب رضایت شما خریدار محترم می باشد.© Copyright 2019 All Rights Reserved

All Right’s Reserved | Designed by Nonegar Pardazesh